top of page

Patient Care Expert

Public·87 members

Komárno : Spišskí Rytieri sledovať zápas 18/11/2023 Online

pred 7 dňami — 2023 — Prievidza rozhodne až zápas č. BKM Lučenec zdolal Komárno (Streaming**) Spišskí Rytieri: Komárno sledovať zápas 4 okt pred 3...

pohár LM AAC Repre Plánované Odohrané Larnaka Záhreb Kapfenberg Górnicza Ústí nad Labem Liga Rozhovory Správy Extra Zápasy Európa Ocenenia Reprezentácia 14. 11. 2023 Dôležitá výhra, Spišskí Rytieri v Alpsko-jadranskom pohári zdolali Ústí nad Labem Domáca palubovka Spišským Rytierom zatiaľ v Alpsko-jadranskom pohári vyhovuje, proti Ústí nad Labem získali druhé víťazstvo v A-skupine a pevne sa usadili na druhom, postupovom mieste tabuľky. Je tu opäť rozhodcovské okienko, pozrite si ich pohľad na vybrané situácie z októbra Október prinieslo množstvo ligových zápasov a samozrejme, aj mnoho nejasných, respektíve nejednoznačných situácií. Združenie basketbalových rozhodcov, na čele s národným školiteľom Borisom Gabarom prináša druhé... Spišskí Rytieri - BC Komárno LIVE 18. 11. 2023 | Basketbal Sledujte Spišskí Rytieri - BC Komárno 18. 11. 2023 live - livescore, H2H štatistiky, najnovšie výsledky a viac informácií na Flashscore. Handlovskú sériu otestuje majster, líder cestuje na Spiš a pred 8 hodinami — Čo prinesie 12. kolo? Na čelných pozíciách otestujú úspešnú sériu Handlovej majstrovské Levice, líder z Komárna cestuje k Spišským Rytierom. Handlová sledovať zápas 28.10.2023 Živá te | Volunteers 4. 10. 2023 — 2023 — (Streaming**) Spišskí Rytieri : Komárno sledovať zápas 4 okt pred 1 hodinou — BC Komárno – MBK Baník Handlová / 19:00 hod. Spišskí Rytieri: Domov Dobrowa Gornica. 1; 2; 3; 4. Nasledujúci zápas. 01 Dní 17 Hodín 00 Minút 51 Sekúnd. Spišskí Rytieri. 18. novembra 2023. Spišskí Rytieri vs BC Komárno. 18:00. BC ... Levice viedli s Oradeou len niekoľko momentov, Kováč: Chceli urobiť všetko, aby sme sa nevrátili do zápasu Basketbalisti Patriotov Levice museli od začiatku predvádzať proti rumunskej CSM CSU Oradea stíhaciu jazdu, aby mohli bojovať o cenné body v J-skupine Európskeho pohára FIBA. Súper ale... Čítať ďalej... Úspech s Oradeou sa nezopakoval, Patriotom sa vzdialila nádej na postup v Európskom pohári FIBA Basketbalisti Patriotov Levice zakončili sériu domácich stretnutí v J-skupine Európskeho pohára FIBA prehrou 65:82 s rumunskou CSM CSU Oradea. Patrioti Levice: Oficiálny web 1. Komárno, 8, 1, 89. 2. Svit, 7, 2, 78. 3. Handlová, 6, 2, 75. 4. Patrioti, 6, 3, 67. 5 Dnes čaká Patriotov 5. zápas vo FIBA EUROPE CUPe na pôde legiakosz ... 2023 Rytieri proti Ústí nad Labem o druhú priečku v Alpsko-jadranskom pohári Krátke ligové voľno opäť vyplnia povinnosti tímov v pohárovej Európe. Najskôr naskočia do akcie Spišskí Rytieri, v Alpsko-jadranskom pohári ich čaká proti Ústí nad Labem... Čítať ďalej... 12. 2023 Dva rovnaké scenáre pod Tatrami – Handlová so skvelým finišom, Svit si nechal ujsť výhru pomedzi prsty V krátkom časovom úseku odohrali oba tímy v podstate totožné stretnutia, len s tým rozdielom, že teraz to bol priamy duel o druhé miesto v tabuľke. Spišskí Rytieri Prievidza zápas naživo 11/11/2023 Prúd kolo pred 7 dňami — Spišskí Rytieri Priamy prenos zo zápasu 11. kola Niké SBL 2023/24 v Spišskí Rytieri Komárno sledovať zápas 4 októbra 20 3. 10 (naživo): ... Patrioti Levice : Spišskí Rytieri prenos 05/11/2023 pred 2 d 4. 11. 2023 — pred 2 dňami — Handlová : Patrioti Levice prenos 4 pred 3 (ONLINE) Spišskí Rytieri Komárno sledovať zápas 4 októbra 20 3. 10. PREVIEW: Štartuje semifinále Niké SBL. V hre prvé štyri 13. 4. 2023 — V druhom semifinále na seba narazia Spišskí Rytieri a BC Komárno. Svoj prvý zápas odohrajú v sobotu 15. apríla a sledovať to budete môcť na ... (((ŽIVÁ TELEVÍZIA@@))) Patrioti Levice : Spišskí Rytieri záp 5. 11. 2023 — 10. 2023 — [Streaming#]''''] Prievidza Patrioti Levice zápas živý 7 októbra 2023 18 Spišskí Rytieri : Komárno sledovať zápas 4 okt pred 39 The ... kola triumfovali v televíznom zápase s ľahkosťou nad úradujúcim majstrom z Levíc. 4. 2023 Komárno víťazom prvej štvrtiny základnej časti, Prievidza ukončila šnúru prehier a Handlová po dráme uspela na Interi Komárno sa stalo víťazom prvej štvrtiny základnej časti, v súboji o prvé miesto ukončilo víťaznú sériu Svitu. Prievidza ukončila v Nitre šnúru prehier a darilo sa aj druhému klubu... Čítať ďalej... Čítať ďalej... Patrioti bojovali o výhru a šancu 35 minút, v závere im proti Legii došli sily Aj v zúženej rotácii dali do toho Patrioti Levice všetko, proti favorizovanej Legii Varšava boli 35 minút v hre o víťazstvo a udržanie nádeje na druhú fázu Európskeho pohára FIBA. Poľský tím ale trpezlivo vyčkal na svoju šancu a jedným bodovým úsekom rozhodol o tom, že o týždeň to bude pre účastníka Niké SBL rozlúčka so súťažou. Levický neúspech s Varšavou zobral šancu na pokračovanie v Európskom pohári FIBA Basketbalisti Patriotov Levice neuspeli v kľúčovom zápase J-skupiny Európskeho pohára FIBA, na palubovke poľskej Legie Varšava prehrali 63:74. Vzhľadom na víťazstvo Oradey nad Katajou (105:92) zároveň stratili nádej na postup do ďalšej fázy. Aktuálny majster Slovenska tak skončí v tabuľke na tretej pozícii a so súťažou sa rozlúči v stredu 22. Značka: Marković BC Komárno – Spišskí Rytieri: Miljan Marković Najsledovanejší zápas 23. kola priniesol celkovo vyrovnanú bitku, ktorá sa rozhodovala v záverečnej štvrtine ... Spišskí Rytieri Prievidza zápas živý 11 novembra 2023 pred 7 dňami — Spišskí Rytieri Prievidza zápas živý 11 novembra 2023 Pozerať online 18. 9. 2023 — (naživo>>) Spišskí Rytieri Komárno živý prenos 4 ...