top of page

Patient Care Expert

Public·87 members

[[SHIKONI DREJTPËRDREJT!!!]*] Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20/11/2023


3 orë më parë — ... Shqipëria 2021 · E hënë – e mërkurë 22:00 & e enjte 21:00. Opinion · E diel 13:20 ... Shqipëria 2021. Next. SERIALET NE TV KLAN · Osmani · Sekrete Familjare.


[TRANSMETIM##] Shqipëria Polonia drejtpërdrejt falas 10 10 sht 2023 — Grupi E: Polonia, Republika Çeke, Shqipëria, Ishujt Faroe, Moldavi. 29 NËNTOR 1953. [[FALAS**]] Armenia U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas ... Ishujt Faroe vlejnë 3. 48 milionë euro, Shqipëria favorite, fitorja është detyrimNdaj Moldavisë 3 pikët ishin jetike, por Shqipëria jo vetëm që doli me pikë të plota, por shfaqi dhe një futboll tërheqës, një futboll sulmues, duke dominuar kundërshtarin në çdo aspekt. Sigurisht, Moldavia nuk është testi real për kuqezinjtë, por presioni ishte i madh pasi çdo përfundim tjetër do të ishte një zhgënjim. Kreu | Radio Televizioni ShqiptarTani Direkt Irlanda në muzikë 02:05 60 min Në vazhdim Para fest-ritransmetim 03:00 90 min Filantropët Korçarë 02:05 55 min Rrugëtim në Hotin e Plavës 03:00 60 min Këngë dhe valle Çamërie 07:00 40 min Laçi Open (Steka e Artë 2023) -ritransmetim 01:30 210 min Poloni-Argjentinë (Futboll-Kupa e Botës U. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 9 nëntor 2023 ... DREJTPËRDREJT]] Republika Çeke Shqipëria 2022 07. 09. 2023 Republika Çeke 09. [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 14... Shqipëria ... [TV] Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 2 orë më parë — Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nënto 2 ditë më parë — (TV) Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 9 nënto 8 nën 2023 — ... Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport 17 orë më parë — Më të lexuarat. Foto/ Protesta e shqiptarëve në qendrën e dëbimit, pas vetëvrasjes së Alfred Doskut Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, policia prezanton planin e ... Shqipëria Ishujt Faroe shiko live 20 nëntor 2023 Falas 50 minuta më parë — [SHIKO TV] Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt live 20 nëntor 2023 20 qer 2023 — Tifozët shqiptarë në ishujt Faroe janë të paktë në numër, ... Ndaj Moldavisë, Sylvinho arriti t’u merrte më të mirën disa individëve si Nedim Bajrami dhe Jasir Asani, ndërsa nuk u dha asnjë shans rivalëve për t’i bezdisur në prapavijë. Me këtë paraqitje, e para në shtëpi, Sylvinho, mbi të gjitha, fitoi tifozët, në “Air Albania” u krijua një atmosferë fantastike. Të gjitha këto detaje pozitive mund të bëhen “nul” nëse Shqipëria nuk fiton të martën, në transfertë përballë Ishujve Faroe. Në letër, kjo është një sfidë me e lehtë se sa ajo kundër Moldavisë, kjo duke iu referuar edhe shifrave. E gjithë përfaqësuesja e Ishujve Faroe vlen 3, 48 milionë euro, një shifër shumë modeste, pasi 8 lojtarë shqiptarë vlejnë më shumë se sa i gjithë ekipi rival. Shqipëria nuk është përballur asnjëherë me Ishujt Farore në të kaluarën. Në dy ndeshje në këtë grup, Ishujt Farore kanë arritur të marrin një pikë përballë Moldavisë. Një fitore e mundshme e Shqipërisë vlerësohet me koeficientin 1, 65. Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 5 ditë më parë — Ishujt Faroe, Moldavia. GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page