top of page

Patient Care Expert

Public·87 members

Memaliaj Tepelena shiko live 19 nëntor 2023


Watch · Edit · Europe > Balkans > Albania > Southeastern Albania > Tepelene. Tepelenë ... This district has two cities: Tepelenë and Memaliaj, and a lot of ...


Në këtë kafaz hekuri varur në kavo kalojnë çdo ditë lumin Vjosë. Janë 200 banorë të fshatit Kallëmb që jetojnë si në ishull.... Për të shkuar në qytetin e Memaliaj qe ndodhet veç një kilometër larg fshatit ata përdorin këtë mjet transporti të ndërtuar në mënyrë artizanale që nuk ofron siguri për jetën. Më parë kanë përdorur dhe lundrën. Me këtë kafaz që lëviz me çikrik sot transportohen nxënësit për në shkollë dhe të sëmurët drejt spitalit. Bashkia Tepelenë - Bashkia TepelenëADRILINK: Fillon puna për projektin e parë dixhital të turizmit në territorin e Tepelenës5 December 2020Pas një pune disa mujore, sëbashku me përfaqësues nga bizneset lokale si dhe autoritetet vendore, çelëm dje në Tepelenë projektin ADRILINK (Adriatic Landscape Interpretation network/Rrjeti interpretimit të peizazheve), projekt, i cili ti ofrojë mundësinë gjithë zonës, për të qën pjesë rrjetit të integruar digjital të promocionit, ku përfshihet rajoni Adriatiko-Jonian. Ky projekt financiohet nga BE, nëpërmjet […]PËRBËRJA E KËSHILLIT BASHKIAK21 June 2023NR. EMËR ATËSI MBIEMËR KONTAKTE 1. ARBEN FEJZO GUMENI Cel. FK Memaliaj vs FK Tepelena live score, H2H and lineups FK Memaliaj FK Tepelena live score (and video online live stream) starts on 12 Nov 2023 at 12:30 UTC time in Kategoria e Tretë - Group B, Albania. An impressive viaduct on the way to Progonat and Golem Pass. (updated Mar 2023) 4 Peshtura waterfall (Ujëvara e Peshturës) (right next to Progonat). (updated Mar 2023) 5 Uji waterfall (Uji i Ftohte), E-853 road (SE 8 km of Tepelene). (updated Mar 2023) 6 Blue Eye (Uij i Zi). One of many blue eyes in Albania. From Kosovo or Montenegro, head to Tirana first (3-4 hr), and then follow the above description. From Macedonia, you follow Qafe Thane-Librazhd-Elbasan-Rrogozhine-Lushnje-Fier-Tepelenë (3–3½ hr from Qafe Thane). See[edit] Map of Tepelene 1 Castle remains of Tepelenë (Kështjella e Tepelenës). 2 Church of Tepelenë, Rruga Ali Pashe Tepelena. Further afield[edit] 3 Ali Pasha Viaduct (Ura e Bëncës). Deklarata e parë nga zyra e tij e re e Kryetarit të Bashkisë 16 qer 2023 — Live. •. An error occurred. Kreu i ri i Bashkise Memaliaj, Albert Malaj, pasi ka marre detyren e ... : 0675272060 Email: arbengumeni@gmail. com 2. MATILDA MAKSIM ÇELA Cel. : 0682046790 Email: matildacela44@yahoo. com 3. LATIF SHYQO KAÇAJ Cel. : 0694144119 Email: Latif. Kacaj@tepelena. gov. al 4. DINO IBRAHIM SELIMI Cel. : 0692707608 Email: dinoselimi64@gmail. com 5. BESNIK VAHEDIN MAÇA Cel. : 0683181074 Email: besnik_mece@yahoo. com 6. Debatet në nivel qyteti | Re-Debate 5.1 ... tepelene. Shkolla e Mesme Abaz Shehu. Shiko debatin. Shkolla e Mesme Ymer Lala. ymer-lala-dajt-surrel. Ora | 17:00. Live në facebook.com/LIBURNETIK. aleksbuda ... Tepelene – Travel guide at WikivoyageTepelenë is in Southeastern Albania. This district has two cities: Tepelenë and Memaliaj, and a lot of villages. Understand[edit] Tepelenë district includes "Kurvelesh", a region famous for its bravery and polyphonic characteristic songs. This region has 15 villages, which are: Gusmari, Vërmiku, Nivica, Rexhini, Progonati, Lekdushi, Golemi, Kaparieli, Picari, Kolonja, Kuç, Bolenë, Kallarat, Fterrë and Çorraj. Platforma Klan HD edhe në Tepelenë e Memaliaj 8 pri 2021 — Prej kësaj të hëne, platforma digjitale tokësore e Tv Klan ka nisur transmetimin edhe në rrethin e Tepelenës dhe Memaliajt. Ky stacion e ri, i ... Në kërkim të mjekut pediatër, Tepelena, Memaliaj e Përmeti pa specialistë - Vizion PlusSubscribe Spitali rajonal i Gjirokatrës po përballet me fluks fëmijësh për shkak të virozave të stinës. Por situata bëhet me shqetësuese për faktin se në Tepelenë, Memaliaj dhe Permet mungojnë mjekët padiatër. Mungesa e mjëkëve pediatër në qytetet e tepelenës, Memaliajt dhe Përmetit ka detyruar dhjetëra prindër ti drejtohen spitalit të rajonal Omer Nishani në Gjirokastër. Vetem 24 orët e fundit të gjitha dhomat e pediatrisë në spital janë mbushur me fëmijë të preku nga virozat e stinës. Përveç panikut te prindërve dhe mungeses se mjekëve familjet që vijnë nga larg duhet të mendojnë edhe për kostot e rrugës. You can start the hike in Nivice or Progonat and head down till Senica, from where you can head to Sarandë or Gjirokastër. Download trail coordinates: GPX, KML. (updated Mar 2023) 2 Pete's Cave (Shpella Lekpetës), near Progonat (SW 12 km of Tepelene). (updated Mar 2023) 3 Petranik Cave (Shpella Petranikut). Could be explorable, but only if you have something to float like a small boat. (updated Mar 2023) Dragoti Cave. (((transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 202 10 nën 2023 — [[[ONLINE=]][] Partizani Tirana Egnatia shiko live 18 shtato KF Shkumbini Peqin 22 8 3 11 26-38 27 [R] 8. KF Delvina 22 7 5 10 26-35 26 [P] 9. [AL] Rruga Anashkaluese e Tepelenës | Tepelenë Bypass 17 maj 2021 — Memaliaj, Tepelena, Fieri, etj. para rilindjes urbane. Punimet Please try again later. Watch later. Share. Copy link. Watch on. 0:00. / • Live. Get in[edit] By bus[edit] Check the Tirana#By bus timetable for southbound connection details. The price is around 700 lek. Tell the driver to leave you in Tepelenë. By car[edit] From Tirana, you can get to Tepelenë following the itinerary Tirana-Durres-Rrogozhine-Lushnje-Fier-Levan-Tepelenë (3–3½ hr). The roadway is new and has good quality. From Greece, you can go through Kakavije-Gjirokaster-Tepelenë (1–1⅓ hr). Perfundoi ndeshja FK MEMALIAJ-KF DELVINA Perfundoi ndeshja FK MEMALIAJ-KF DELVINA me rezultatin 2-1 e zhvilluar ne nje teren te renduar nga shirat,por kembengulja e cunave beri qe te dilnim me... Bashkia Tepelenë | Webfaqja Zyrtare e Bashkisë Tepelenë Shiko të gjithë numrat. Rreth Bashkisë Tepelenë. Bashkia Tepelenë përbëhet nga 4 Së bashku me Bashkinë Memaliaj formojnë Rrethin Tepelenë. Bashkia Tepelenë ... Albert Malaj, në avantazh/ Lë pas kandidatin e PS-së në Albert Malaj, kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Memaliajn është sërish në avantazh me vota për Bashkinë Memaliaj. Larger, better for swimming and less touristy than its cousin near Sarandë. (updated Mar 2023) Doshnica waterfall (Ujëvara e Doshnicës) Do[edit] Walk around Kurveleshi. Ask for a guesthouse to the local tourist information office and enjoy the well-known hospitality. For hiking try 1 Golem Pass (Nivica-Senica). Njoftime Falas Nga Celesi Doni te mbaroni pune? Njoftime Pune, Shtepi me Qera, Shtepi ne Shitje apo Makina ne shitje? Nese te duhet dicka, celsi i asaj qe po kerkon eshte tek Gazeta ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page